Oops...
Slider with alias home1 not found.

Misyonumuz

Standardı yüksek, kaliteli hizmet vererek faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde söz sahibi olmak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmektir. Bu doğrultuda hedefimiz; bir asra yakın süredir gelişiminin ve değişiminin hem tanığı hem de parçası olduğumuz Türkiye’yle beraber geleceğe doğru daha da büyüyerek ilerlemektir.

 

Vizyonumuz

İlk günden bu yana mirasımız olarak değerlendirdiğimiz “ Güven ve Temizlik ” ilkesi, şirketimizin ana vizyonunu oluşturmaktadır. Bu vizyonun bizim için anlamı; konuklarımızı evinde olduğu gibi rahat ettirmek ve temizlik yönünden sağlıklı bir hizmet vermek .Hızla değişen zamana ayak uydurmak ve bu değişime öncülük etmektir.
Kapalı otoparkı sayesinde, merkezde yaşanan otopark probleminizi ortadan kaldırmakta olup, konaklama fiyatlarımıza zengin açık büfe ve kahvaltı dahildir.

 KONFORU YENİDEN TANIMLAYAN HOTEL

İş ve yaşam merkezi Ankara’da konfor, yeniden tanımlanıyor. Ankuva Hotel, sizin için özenle düşünülmüş ayrıcalıkların başkenti oluyor. Modern konaklama olanakları, keyifli deneyimlerle bütünleşen anlar, ev huzurunu yaşatan detaylar… Hepsi ve daha fazlasıyla gün sonunda kendinizi Ankuva Hotel’de bulmak isteyeceksiniz.